Teslimat ve İade
TESLİMAT

Duhha / by H’den vermiş olduğunuz siparişler, Aras Kargo ile ücretsiz olarak, teslimat adresinize sipariş onayından itibaren 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Yoğunluk seviyesine göre, belli dönemlerde, teslimat süresi uzayabilir. Sorularınızla ilgili info@duhhabyh.com‘dan iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

İADE

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, ücretsiz olarak Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması dışındaki firmalar ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir. Ürün ile beraber faturasının, ürünün kutusunun, ambalajının, varsa standart aksesuarların, ürün ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün, tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iadesi kabul edilir.

İade Adresi:
SPORSAL SPOR EKİPMANLARI /
Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:64/69 Kadıköy/İstanbul

İade ettiğiniz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olması durumunda ürünün iadesi onaylanır ve geri ödemeler kargonun teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 (on) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. İadenizle ilgili bilgilendirme, üyelik bilgilerinizde yer alan e-posta adresinize yapılır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanması halinde bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

*Daha fazla detaya Mesafeli Satış Teslimat ve İade Sözleşmesi‘nden ulaşabilirsiniz.